|
jesteś człowiekiem bez zdolności honorowych ale ci odpowiem ,zapamiętaj , pomijając wymienionych netzla czy kornatowskiego bo jak byli gnidami takimi pozostali , pozostałym do pięt nie dorastasz , nie wymawiaj nazwiska Wassermana ,Czabańskiego czy Łoipińskiego , bo chociaż mieli epizod w pzpr w Polsce po 1989 okazali się ludzmi godnymi , mogę wymienić wielu którzy byli w pzpr ale w nowej rzeczywistości pokazali charakter, moge wymienić dziesiątki "styropianowych bohaterów Solidarności" którzy okazali się zwykłymi sprzedawczykami i szujami , mało tego większość z nich pełniło i pełni najwyższe funkcje w tym kraju, po 1989 zostali w gaciach na kolanach , tak się obnażyli , jest mi po prostu wstyd za tych ludzi bo uważałem ich za wartościowych , a to zwykłe sprzedajne gnidy,będą za to rozliczeni przez mam nadzieje społeczeństwo w niedalekiej przyszłości
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 16.12.2014 o godz. 13:38.
|