emj10 napisał(a):

|
Wilhelm Świątkowski to raczej nic pewnego,
|
Nigdy Kaczyńscy nie zaprzeczyli że takiego wujka mieli. Nawet żadna ich gazeta nie próbuje tego wybielić.
Zresztą ten wujek to jeden powód dlaczego Rajmund nie poszedł do łagru (a dostał te przywileje { dom, praca, wolność}) i innej opcji nie ma.
kerim1906 napisał(a):

|
podpowiem Ci jeszcze dwóch dyżurnych Jasiński był w pzpr i Karski ( ten od melexów na Cyprze)który był w pron-ie ,
|
wiedziałem o tym.
kerim1906 napisał(a):

|
Kryże nawiasem mówiąc uważałem i uważam jego nominację za gruby skandal w wykonaniu Ziobry
|
A mianowanie swymi V-premierami Lepera i Gertycha czym było?
A w przyszłości to kogo może mianować V-premierem...Millera?