Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29764
Stary 16.12.2014, 12:13
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Wilhelm Świątkowski to raczej nic pewnego,
Nigdy Kaczyńscy nie zaprzeczyli że takiego wujka mieli. Nawet żadna ich gazeta nie próbuje tego wybielić.
Zresztą ten wujek to jeden powód dlaczego Rajmund nie poszedł do łagru (a dostał te przywileje { dom, praca, wolność}) i innej opcji nie ma.
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
podpowiem Ci jeszcze dwóch dyżurnych Jasiński był w pzpr i Karski ( ten od melexów na Cyprze)który był w pron-ie ,
wiedziałem o tym.
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
Kryże nawiasem mówiąc uważałem i uważam jego nominację za gruby skandal w wykonaniu Ziobry
A mianowanie swymi V-premierami Lepera i Gertycha czym było?
A w przyszłości to kogo może mianować V-premierem...Millera?
Ostatnio edytowane przez york09 : 16.12.2014 o godz. 12:26.