york09 napisał(a):

Jednego takiego tak zlustrował że nawet do siebie przytulił. Nazywał sie Kryże!
Zresztą co miał zrobić skoro jeszcze gorszych sędziów w rodzinie miał. (Wilhelm Świątkowski )
(teraz jeździ do Katynia prosząc Boga o wybaczenie za to co jego wujek narobił)
|
yorkuś , słabo się starasz , "JEDEN DYŻURNY" Kryże ( nawiasem mówiąc uważałem i uważam jego nominację za gruby skandal w wykonaniu Ziobry) wiosny nie czyni , podpowiem Ci jeszcze dwóch dyżurnych Jasiński był w pzpr i Karski ( ten od melexów na Cyprze)który był w pron-ie , pamiętaj i wykorzystuj , zapomniałbym , jest taki dyżurny cytacik " sędzia kryże będą krzyże" sprawdz dlaczego i tez to wykorzystuj , bo samo kryże to słabe