|
Ja zbyt wiele razy cieszyłem się poprawą sytuacji w Wiśle przedwcześnie, więc tym razem wole podejść sceptycznie do pojawiających się informacji. Choć osoba Gaszyńskiego w roli prezesa klubu napawa mnie pewną nadzieją na poprawę sytuacji ekonomicznej klubu.
|