Wyświetl pojedynczy post
michalg
Member
 
Od: 11.2009
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8365
Stary 16.12.2014, 11:44
Ja zbyt wiele razy cieszyłem się poprawą sytuacji w Wiśle przedwcześnie, więc tym razem wole podejść sceptycznie do pojawiających się informacji. Choć osoba Gaszyńskiego w roli prezesa klubu napawa mnie pewną nadzieją na poprawę sytuacji ekonomicznej klubu.
Odpowiedz cytując