Nie rozumiem o co chodzi?
Które nie informują o ważnych sprawach dla Polaków , zamilczeć tego się nie da
Piszesz że polskie media nie podają ważnej sprawy dla Polaków jaką jest strajk w Belgii!
Ja ci podałem że i miesiąc wcześniej i np. wczoraj media o tym pisały i TV też to pokazywały
http://biznes.onet.pl/wiadomosci/tra...eneralny/308n6
Chociaż nie rozumie co w tym ważnego dla Polski?
Ważne to może być np. to

Facet to nawet sądy opluwa.