Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29755
Stary 16.12.2014, 11:04
Nie rozumiem o co chodzi?
Które nie informują o ważnych sprawach dla Polaków , zamilczeć tego się nie da
Piszesz że polskie media nie podają ważnej sprawy dla Polaków jaką jest strajk w Belgii!
Ja ci podałem że i miesiąc wcześniej i np. wczoraj media o tym pisały i TV też to pokazywały
http://biznes.onet.pl/wiadomosci/tra...eneralny/308n6
Chociaż nie rozumie co w tym ważnego dla Polski?

Ważne to może być np. to

Facet to nawet sądy opluwa.
Ostatnio edytowane przez york09 : 16.12.2014 o godz. 11:09.