kerim1906 napisał(a):

|
ha , ha jorkuś czy ty widzisz daty ? kpisz sobie , ogarnij się dzisjaj jest 15 grudzień
|
Przecież sam przyznałeś że te "reżimowe " media już miesiąc wcześniej o tym pisały. A kaczorowe media dopiero się obudziły w tym temacie.
Kolejne idiotyzmy Antka
Wiceprezes PiS zareagował na historię z bełchatowskiej podstawówek, gdzie na lekcji polskiego chłopcy mieli wcielić się w role dziewczynek.
http://natemat.pl/127409,macierewicz...-w-podstawowce
Wyobraźcie sobie ze 40-parelat temu byłem przebrany na baliku za czerwonego kapturka i szkołę nie zamknęli!
http://metro.gazeta.pl/Wydarzenia/1,...zice__Nie.html