Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29752
Stary 16.12.2014, 10:30
"Wszystko fajnie, ale Pablo i ty zapominacie jednej zasadniczej rzeczy. Już raz byli u władzy i robili to samo co w gruncie rzeczy kontynuowało PO przez 7 lat.(podwyżka obciążeń pracy, policyjne państwo, wzrost biurokracji, zrzeczenie się suwerenności, brak reform) Mieli rozliczać nic nie rozliczyli. Ponabijali się z emeryta Bolka któremu chcieli na złość zrobić, bo ich odsunął od interesu w 89' i to tyle na co było ich stać. A sędziowie którzy orzekali dla PRL-u orzekają do tej pory. Oni nawet o tym nie mówią.
A jako opozycja kilka miesięcy temu głosowali za projektem jakże fajnym: Wypłaty emerytur dla 50 tys żydów za zbrodnie... hitlerowskie... wszystko z naszych podatków ZUSowskich. A nasi emeryci biedni. I jak oni mają być wiarygodni, że coś zmienią?
Ja staje na stanowisku, że szkoda na nich czasu. Już lepiej głosujcie na RN oni przynajmniej nie są omotani jeszcze agenturą."-cytat z Palikota

pamiętaj że rządzili ledwie 15 miesięcy w koalicji z lepperem i koniem , toż to samobójstwo ,dlatego Kaczyński chciał zrobić nowe wybory , nie zgadzam się z państwem policyjnym , jak masz przykłady to dawaj , to była tylko wytworzona przez mainstreamowe mendia atmosfera ,chodziło o to żeby przysłowiowy kowalski bał się dajmy na to spuścić trochę benzyny ze służbowego auta chociaż to robił od 30 lat , moim zdaniem PIS chciał ścignąć grube misie ale gów.....iane mendia nie pozwoliły i wytworzyły ogólny strach że przyjdą po każdego o 6 rano , bajeczki, co do reform coś próbowali robić ale przez tak krótki czas nie jest możliwe nawet coś sensownego zacząć, a do tego ogon na plecach z koniem i lepperem , co do emerytur dla żydów zgoda , głosowanie za tym to według mnie skandal , podobnie jak ostatnio głosowanie za ozusowaniem wszystkich umów ,głosujesz na KNP ok , ale pamiętaj że mały może mało albo nic

na koniec pobudka dla szpeniów , yorkusiów i innych urbanoplatfusów , czekam dalej na linki do strajku generalnego w Belgii z powodu NIECHĘCI DO PRACY DO 67 ROKU ŻYCIA , dla ułatwienia podam że w reżimowych mendiach tv CISZA , lemingi nie dowiedzą się jakie są lemingowate , nagród dalej nie ma ale starajcie się ,
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 16.12.2014 o godz. 10:35.