Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29748
Stary 16.12.2014, 01:17
palikot napisał(a):Wyświetl post
Ja staje na stanowisku, że szkoda na nich czasu. Już lepiej głosujcie na RN oni przynajmniej nie są omotani jeszcze agenturą.
Akurat ta ekipa to od lat jego opleciona rosyjską agenturą. Patrząc od Stowarzyszenia PAX, przez Stronnictwo Narodowe Macieja Giertycha i Stronnictwo Narodowo-Demokratyczne Zamoyskiego, a kończąć na LPR Romana Giertycha oraz Polskiej Partii Narodowej stworzonej przez Leszka Bubla wiele tych ruchów politycznych było mocno związane z Rosją, a panslawizm był dominującym nurtem w wielu ugrupowaniach prawicowych.

Obecny RN też w głównym nurcie ma podobne wątki i mimo pronarodowego charakteru od czasu do czasu słychać westchnienia za państwem na miarę Rosji Putina.