palikot napisał(a):

|
Ja staje na stanowisku, że szkoda na nich czasu. Już lepiej głosujcie na RN oni przynajmniej nie są omotani jeszcze agenturą.
|
Akurat ta ekipa to od lat jego opleciona rosyjską agenturą. Patrząc od Stowarzyszenia PAX, przez Stronnictwo Narodowe Macieja Giertycha i Stronnictwo Narodowo-Demokratyczne Zamoyskiego, a kończąć na LPR Romana Giertycha oraz Polskiej Partii Narodowej stworzonej przez Leszka Bubla wiele tych ruchów politycznych było mocno związane z Rosją, a panslawizm był dominującym nurtem w wielu ugrupowaniach prawicowych.
Obecny RN też w głównym nurcie ma podobne wątki i mimo pronarodowego charakteru od czasu do czasu słychać westchnienia za państwem na miarę Rosji Putina.