Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16805
Stary 15.12.2014, 23:12
a ja bym jeszcze na rok podbił do Nikoli, nic nie stracimy, a możemy tylko zyskać bo typ raczej poniżej pewnego poziomu nie schodził

http://www.transfermarkt.de/nikola-m.../spieler/24429
Odpowiedz cytując