|
Nie Kerim, ona nie jest realną siłą na zmiany. Jest podzielona w rownym stopniu co całe społeczeństwo. Niezagospodarowany elektorat centrum, czy centroprawicowy rośnie. Owszem, jest popyt, ale nie ma PODAŻY. Wspominając tylko, ze właśnie ta młodzież spierredala hurtowo zagranice. Giertych chociaż socjalista to pokazał reszcie gdzie PiS ma swoich koalicjantów w głosowaniach. By zmienić chory system musieliby mieć 270 posłów w 8 kadencji. Nie dywagujac na ile to realne i tak jako partia z układu okraglostolowego i wieczornego przewrotu nie zmieniliby w systemie NIC.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 15.12.2014 o godz. 22:39.
|