Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 15.12.2014, 22:28
Zważywszy na to jakim materiałem ludzkim dysponujemy takie 3-2-5-1 nie byłoby głupim pomysłem. Z drugiej strony zajęłoby sporo czasu przestawienie piłkarzy (zwłaszcza defensywnych) na takie ustawienie. To jest bardzo duża zmiana w podstawowych zachowaniach, odruchach, mówił o tym Glik, który właśnie gra w takim ustawieniu w Torino. Nie sądzę aby Smuda się porwał na takie eksperymenty. Ja sam nie uważam takiego ustawienia za optymalne, ale zważywszy na nasz totalny brak efektywnych skrzydłowych mogłoby wypalić. Tylko, że to jest takie pierdu-pierdu sci-fi raczej niż rzeczywistość, bo bardzo wątpię (delikatnie powiedziawszy) by Smuda odstąpił od ustawienia z 4 defenzorami.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 15.12.2014 o godz. 22:32.
Odpowiedz cytując