ABGwislakABG napisał(a):

|
Kerim jedna kwestia- KNP/RN (bo o tych ugrupowaniach wspomniałeś) vs LPR/Samoobrona. Czy i w ogóle możliwa koalicja, jak ją utrzymać mając w pamięci "piękne" skrócenie Sejmu 5 kadencji.
|
nie wiem czy możliwa jest na dzisjaj taka koalicja ?, z różnych powodów uważam że nie jest to możliwe,"wina" leży po jednej jak i drugiej stronie, na dzisjaj realną siłą zdolną rządzić jest PIS , i chodzi o rządy większościowe , jak młodzi chcą kiedyś wprowadzać swoje "porządki" muszą bezwarunkowo poprzeć PIS ,nie dlatego że PIS jest cacy , dlatego żeby odsunąć urbanoplatfusów, zsl i komuchów od władzy, bezpowrotnie odsunąć , a potem stopniowo realizować swoje plany , myślę że odpowiednie osoby z jednej i drugiej strony coś takiego mogły by zaakceptować