Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29736
Stary 15.12.2014, 19:44
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
http://niezalezna.pl/62372-belgowie-...rajk-generalny

w Belgii podpalają kraj, a u nas cisza , mendia jak trusie , jak myszki pod miotłą , a nuż jakiś wylasowany mózgowiec lemingowy coś usłyszy , 25 lat wolności , co oni zrobili z tym krajem i z tymi ludzmi ? , każdy kto głosował od 2007 roku na Państwo urbanoplatfusów przyłożył do tego rękę ,przyłożył rękę do sytuacji w służbie zdrowia ,w gospodarce , przyłożył rękę do emerytury 67, do kradzieży ofe ," zakupił "razem z urbanoplatfusami pendolino , zniszczył Polskie stocznie , i "brał" udział we wszystkich miliardowych aferach urbanoplatfusów, tak jesteście na równi odpowiedzialni za stan naszego Państwa , nie poczuwacie się do odpowiedzialności ? jak was znam to nie poczuwacie się , urbanoplatfusy też nigdy nie poczuwali się do odpowiedzialności , oni żyli i żyją jak to mawiał brukselski rudzielec TU i TERAZ ,a co jutro ? jak mawiał cieć graś , " musimy odseperować się od tego Polskiego syfu , jak powiedzielii tak zrobili , a wy ? wy zostaniecie i będziecie w tym syfie tkwić

konkurs bez nagród - kto znajdzie na jakimkolwiek reżimowym portalu info o podpalaniu kraju przez Belgów
Za bardzo sie podpalasz. Nie licz ze zostaniesz Prometeusz em. To co sie obecnie dzieje to efekt dziesiatek lat i tego nie zmienisz. Urbanoplatfusy i pisioropodobni maja jedna alternatywe ktora powosuje ze maja wszystko w zgrabnym tyleczku ta alternatywa jest bilet do Londynu lub Oslo. Takze Kerim zluzuj szkoda Twojego zdrowia i czasu. Nie ma co sie wkurzac. Tym bardziej ze kto nie glosowal na Walese niech pierwszy rzuci kamieniem. Kto nie poszedl na na wybory sejmu kontraktowego niech rzuci kamieniem. Juz dawno przekroczylismy granice z ktorej nie ma odwrotu. Polecam Dzienniczek sw. Faustyny , inny wymiar. Totalny czad
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43