Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29734
Stary 15.12.2014, 17:55
Przecież Kaczyński wystawiając tego człowieka sam się poddaje. Sam stawia krzyżyk. Ja wam piszę to od dawna, on nie chce zdobyć władzy. Zobaczycie, na 2 tygodnie przed wyborami jak zawsze wyskoczy z jakimś "Smoleńskiem", "rozliczaniem ich" bądź jakąś inną zemstą i wyborów nie wygra. Szkoda na nich głosu, zresztą to narodowi socjaliści. Mój głos jest bardzo cenny szkoda mi go marnować na to, żeby socjaldemokratów zamienić na narodowych socjalistów. Scena polityczna już dawno została podzielona w jakimś 89' roku. scena na której nie ma prawicy. A fajnie by było gdyby była, kraj miałby szanse w końcu możliwość złapania oddechu i uwolnienia się od tego czystego aktorstwa które obserwujemy od kilkunastu lat.
Ostatnio edytowane przez palikot : 15.12.2014 o godz. 18:02.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰