palikot napisał(a):

W końcu dali mu w reżimówce pomówić...
efekt? chyba zaczynają go słuchać... w końcu, bo dobrze gada a szczególnie pod koniec(i to w kontekście do tego co pisał smuga że "socjalizm jest mityczny")
i o tym śmiesznym kandydacie PISu też się wypowiedział 
http://niewygodne.info.pl/artykul4/0...falszowane.htm
|
To nie Duda czy Kaczyński są problemem tylko to co teraz rządzi i trzeba to cały czas i z całą stanowcząscią powtarzać. Tu nie chodzi o dualizm polityczny tylko REALNY pogląd na świat. Naprawdę człowieku nie ogarnia cię ....ica, że media starają się zrobić matoła przez cały ten czas? Że celebryci, którzy mają postkomunistyczne korzenie- przekonują, że PO to jedyny racjonalny wwybór (w najgorszym razie "PO to mniejsze zło"), że jedna partia opozycyjna, która jest w stanie zagrozić PO, to "podpalacze Polski" " mohery i katole", "kibole", "faszysci i nacjonaliści"?
Człowieku nie wszystko na raz, chcecie dojść do głosu, to o wiele Wam będzie łatwiej z Kaczyńskim niż maintream`owo celebrytowym PO. Dobrze wiesz, że oni mają świetny PR, więc bez zaangażowania całej opozycji nie uda się powalić tego nowotworu, który toczy Polskę.