Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 15.12.2014, 15:01
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Dlatego nie powinniśmy grać skrzydłami, tylko tak jak z Ruchem. Z Boguskim i Gułą schodzącymi do środka i robiącymi miejsce Sadlokowi i Buremu oraz asekurującymi ich Dudką i Urygą. Na pewno jest to bardziej produktywne niż czarni jeźdźcy.

Btw. Czy tylko ja uważam, że Dudka strasznie ostatnio obniżył loty?
I dlatego ja już jakiś czas temu sugerowałem, że gra na 5 defensorów bez skrzydeł byłaby efektywniejsza - dobra trójka z Głową, Gumisiem i Dudką i ofensywni boczni, bez .......enia z murzynami czy juniorami na skrzydłach, bo ani Zając, ani Stępiński nie powinni tam grać i zagęszczenie środka, jeden defensywny Uryga (przydałby się bardziej kreatywny, najlepiej Ostoja) i trzech typowych ŚP, Guła, Boguś i Semir - to może zadziałać.
Odpowiedz cytując