Revolver napisał(a):

|
Kolejna bramka zawalona przez Dudkę, drugi mecz z rzędu gubi krycie, a te swoje strzały z dystansu powinien sobie odpuścić na jakiś czas.
|
Od czasu powrotu Dudki do Wisły chłopina stara się trafić w bramkę i mu to nie wychodzi...Ktoś w końcu mógłby powiedzieć Dudce żeby celował w trybuny może efekt będzie odwrotny...