Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 15.12.2014, 14:25
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Kolejna bramka zawalona przez Dudkę, drugi mecz z rzędu gubi krycie, a te swoje strzały z dystansu powinien sobie odpuścić na jakiś czas.
Od czasu powrotu Dudki do Wisły chłopina stara się trafić w bramkę i mu to nie wychodzi...Ktoś w końcu mógłby powiedzieć Dudce żeby celował w trybuny może efekt będzie odwrotny...
Odpowiedz cytując