W końcu dali mu w reżimówce pomówić...
efekt? chyba zaczynają go słuchać... w końcu, bo dobrze gada a szczególnie pod koniec(i to w kontekście do tego co pisał smuga że "socjalizm jest mityczny")
i o tym śmiesznym kandydacie PISu też się wypowiedział
http://niewygodne.info.pl/artykul4/0...falszowane.htm