Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29726
Stary 15.12.2014, 12:00
I dalej , ha, ha , raz że jest to na biznes onet , dwa nie wisi na biznes onet , trzy nie ma słowa o emeryturze 67 , ja wiem że po opłotkach gdzieś się przewinie, jeszcze raz powtarzam , nie ma nigdzie na reżimowych portalach , szukaj dalej

co do durnego pytania , nie kompromituj się , i sam pomyśl ile Prezes mógłby płacić za temat polityczny Wisły Kraków , już jeden tracił czas i szukał "śladów" na innych portalach , skompromitował się i tyle , a czy Andrzej Duda to drugoligowy polityk ? przekonasz się w maju 2015
a tu masz dla porównania gajowego bula , "ale wkoło jest wesoło" ?http://niezalezna.pl/62362-komorowsk...ie-z-tych-scen
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 15.12.2014 o godz. 12:54.