|
szpeniu , pudło , nawet jakby były nagrody nic nie wygrałeś , RAZ - nie ma słowa o co protestują ha, ha piszą o zwołaniu przez związki strajku przeciw UWAGA "polityce oszczędnościowej rządu " SIC!!!,DWA - ani na stronie gównianej ani na wsi 24 nie ma o tym słowa , jak masz wątpliwości zajrzyj , i po co twój trud ? żyjesz w standardach białoruskich
wideo z wsi24 jest o tym o czym pisałem ? daruj sobie
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 15.12.2014 o godz. 11:40.
|