0 22 napisał(a):

|
A Ty od niego ile już dostałeś lekcji pokory i ile następnych przewidujesz w ciągu najbliższych lat? [IMG]file:///C:\Users\WAW100~1\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\ 01\clip_image001.gif[/IMG]
|
Osobiście żadnej. Z łobleśnym byłoby wszystko ok, nie przeszkadzałoby mi że eksponuje swoją włochatą klatę przyozdobioną koralikami, gdyby działał i interesował się swoim grajdołkiem, zajmował się sprzedażą swoich piłkarskich półproduktów za dobrą kasę itp. a nie pouczał wszystkich dookoła co należy robić a czego nie (kiedy zwalniać trenerów, kiedy wpuszczać zawodników po kontuzji itp. itd.)
Poniżej zrzuty tabel po 19 kolejce w sezonie poprzednim:
Oraz po 19 meczach obecnego sezonu (do rozegrania mecz Piast - Pogoń)
Legia, Lech, Wisła na podobnym poziomie punktowym. Śląsk zanotował kapitalny progres pod wodzą Pawłowskiego. Bardzo zadowolone może być Podbeskidzie – w poprzednim sezonie była walka o utrzymanie teraz po rundzie jesiennej zameldowali się w górnej połówce. Na plus także Jagiellonia.
Totalny odwrót zaliczył Zawisza, który z czarnego konia poprzedniego sezonu stał się głównym kandydatem do spadku w obecnym. Także Ruch zaliczył spory zjazd w dół. Dla przypomnienie Ruch i Zawisza reprezentowali nas w obecnej edycji pucharach – teraz walczą o utrzymanie.
Miała być fajna Lechia tymczasem wcale nie widać różnicy pomiędzy to obecną „ lepszą i nową” a ta „starą i gorszą” z poprzedniego sezonu.
Lekkie przekomarzanki na Tweeterze pomiędzy Stanowski a ForumWisla:
https://twitter.com/K_Stanowski/stat...85801119375360
Dziennikarzyna poczuł się lekko urażony sugestią, że przy obecnym stanie posiadania kadrowego Wisła osiągnęła wynik zadziwiająco bliski legii.