|
"Skrzydłowy" Boguski - asysta, "skrzydłowy" Guła - asysta, więc o co chodzi wam chodzi z tym Stępińskim? Rozumiem jakby to nasze czarne asy biegały znowu na skrzydłach, a tak to...
Zresztą wszedł na 25 minut zagrał może na mały plus, niczego nie zawalił niczego nie stworzył.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 15.12.2014 o godz. 00:15.
|