Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 15.12.2014, 00:00
Nie wiem czy w tym nie ma grania o obniżenie ceny ew. wykupu. Albo raczej podejścia, że po co ma grać skoro odchodzi. Z resztą cholera wie, ja tam Stępińskiego bardzo cenię.
Odpowiedz cytując