Temat
:
[19 kolejka] Ruch Chorzów- WISŁA Kraków, 13 grudnia godz. 15:30
Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
38
14.12.2014, 22:15
Rafał jak tylko był zdrowy i przygotowany to grał praktycznie zawsze. Za czasów o których mówisz to ledwie się wykurował, zaczynał regularne treningi z drużyną i wchodził do gry to łapał kolejną kontuzję.
Raczej nie ma co tego okresu brać pod uwagę.
s1mone
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do s1mone
Znajdź inne posty napisane przez s1mone