zibi7 napisał(a):

|
Maaskant i Probierz na niego nie stawiali, był u nich rezerwowym.
|
To akurat było też spowodowane tym, że Rafał od pamiętnej akcji z Borysiukiem długo nie mógł dojść do siebie i, gdy już wracał do gry zaraz wypadał ze składu z powodu mniejszych lub większych urazów. Trzeba się cieszyć, że teraz jest zdrowy, bo co jak co, ale on daje tej drużynie więcej niż niekiedy Stilić. Nie zwracajcie uwagi na bramki czy asysty (chociaż tych troszkę nazbierał), lecz na robotę jaką odwala w destrukcji.