sambo napisał(a):

|
Po dzisiejszycb marszach bedzie jeszcze mniej dla pis a wiec2j dla po. I karnowscy chocby narobili we dwojoe w gacie to tego nie zmienia. Oni odplyneli juz dawno w strone absurdu
|
nie zrozumiałeś , pokazałem "sądaż" na zamówienie urbanoplatfusów przed marszem 13 grudnia ,w Polsce od co najmniej 8 lat jest demokracja sondażowa która kreuje rzeczywistość , raz pracuje nad lemingami aby wiedzieli jak głosować i być europejczykiem całą gębą , kolejny raz uwiarygadnia wynik wyborów,dzisja np, PIS ma 34%, urbanoplatfusy 31 , co zmieniło się od piątku gdzie urbanoplatfusy miały 45 % , a PIS 28 ? , jeden i drugi jest zrobiony na reżimowe zamówienie , z taką różnicą że w tym ostatnim urbanoplatfusy z zsl-em mają większość