Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29717
Stary 14.12.2014, 11:59
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
a twój awatar że tak zapytam to transwestyta ? , lepiej wklej sobie dode , lepiej pasuje do twojego poziomu i trochę mniej kontrowersyjna, taki awatar , fuj
Mówisz o tej dodzie, poziomem to go przerasta a raczej pionem.


Teraz nikt z użytkowników nie powinien mieć wątpliwości, że yourkuś to opłacany urbanoplatfus, który podobnie jak jego mentor Komorowski składa hołdy tak nikczemnej postaci, jaką był bez wątpienia Jaruzelski.
Nie ja chciałem do Moskwy z Jaruzelem lecieć.
Ostatnio edytowane przez york09 : 14.12.2014 o godz. 12:02.