kerim1906 napisał(a):

a twój awatar że tak zapytam to transwestyta ? , lepiej wklej sobie dode , lepiej pasuje do twojego poziomu i trochę mniej kontrowersyjna, taki awatar , fuj
|
Mówisz o tej dodzie, poziomem to go przerasta a raczej pionem.
Teraz nikt z użytkowników nie powinien mieć wątpliwości, że yourkuś to opłacany urbanoplatfus, który podobnie jak jego mentor Komorowski składa hołdy tak nikczemnej postaci, jaką był bez wątpienia Jaruzelski.
Nie ja chciałem do Moskwy z Jaruzelem lecieć.