|
Garguła ze Stiliciem grali razem rok temu na wiosnę i szału nie było jak pamiętasz. Co do dwóch napastników, też byłbym za, wtedy jednak grałby jeden z dwójki Guła-Stilić, bo defensywny pomocnik też jest potrzebny. Ale to wszystko może się okazać czczym gadaniem, bo pewnie Stilić odejdzie i albo zostanie sam Guła, albo będzie jakiś transfer.
|