Wyświetl pojedynczy post
Trykuss
Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 14.12.2014, 09:44
Wygraliśmy dlatego, ze Stępiński wszedł zamiast za Gargułe za Urygę.
Garguła to najlpeszy technicznie i mówie to z pełną swiadomością zawodnik w Wisle.
Trzymanie go na skrzydle zamiast na środku to jest zabójstwo. Po tym jak przeszedł do srodka odrazu nasza gra inaczej wyglądała.
Sam nie wiem czy się cieszyć z tego zwycięstwa - zamazało to poniekąd obraz fatalnej gry Wisły w ostaniach 5 kolejkach nie będzie żadnej rewolucji i po zimie będzie ta sama kicha.
Już nie mowie o rewolucji transferowej, ale naszego ustawienie.. Kto powiedział, że jest optymalne.
Może by tak spróbować z 2 ofensywnymi w środku pomocy ( Garguła, Stilic ), z Sadlokiem na skrzydle, z dwoma napastnikami ( mamy ich 4 w składzie ).
Odpowiedz cytując