Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68782
Stary 13.12.2014, 22:47
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Już prawie połowa grudnia a nie ma żadnych informacji czy Stilić zostanie na dłużej
to chyba jasne co oznacza brak informacji, co tu więcej komentować?

media sugerują że Legia chce od nas kupić Sadloka.

2 mln euro i jest ich
Odpowiedz cytując