Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10084
Stary 13.12.2014, 22:46
Smutne to info o Miśku, tym bardziej, że w tym wywiadzie był bardzo stonowany i raczej zasłużył na szacunek za postawę, a nie na to, żeby zabronić mu wstępu na obiekty klubu.

Wszystkiego najlepszego Sobol
Odpowiedz cytując