Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 13.12.2014, 22:36
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
Co za czasy nastały, że liczy się na poprawę gry przez powrót pseudo kopacza. Kilka lat temu nie mieściłby się w 23-osobowym składzie Wisły.
A widzisz zasadniczą różnice jeśli chodzi o ilość zdobywanych punktów/bramek na mecz, płynność gry w ofensywie i ogólny medialny odbiór Wisły odkąd 'Janek' leczy kontuzję?

Niektórzy nie potrafią myśleć, popatrzą, że ktoś parę razy słupek obił, nie strzela bramek jak na zawołanie a przecież miał być napastnikiem! (no a u nas grał w pomocy) to już gościa skreślają. Kolejny raz powtarzam. On i Boguś to są całe płuca naszej drużyny. Są tak ruchliwi, że jak są obydwaj na boisku to robi się bardzo dużo miejsca dla Stilicia, Brożka czy nawet Garguły by odprawiali swoje czary. Popatrz na to jak się zachowują nasi piłkarze podczas, gdy jesteśmy przy piłce. Rusza się ten obok, ew. 2. Reszta stoi. Boguski oraz Jankowski są ciągle w ruchu, przez co tworzą okazje innym.

Myślisz, że dlaczego nasza gra aż tak mocno się optycznie zmieniła na przestrzeni sezonu?

Inna kwestia co zrobi Smuda, jak to ułoży i jak piłkarze będą się prezentować fizycznie po przygotowaniach. A Jankowski jest dobrym grajkiem, na pewno dużo pożyteczniejszym od naszych bamboleów na skrzydłach Bo oni zrobią wiatr ale dopiero jak dostaną piłkę. A nie tylko to się liczy.
Odpowiedz cytując