Temat
:
[19 kolejka] Ruch Chorzów- WISŁA Kraków, 13 grudnia godz. 15:30
Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
Od: 07.2011
Offline
#
20
13.12.2014, 21:59
s1mone
napisał(a):
Liczę na poprawę gry jak wróci Jankowski
Co za czasy nastały, że liczy się na poprawę gry przez powrót pseudo kopacza. Kilka lat temu nie mieściłby się w 23-osobowym składzie Wisły.
qqq_b
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez qqq_b