Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29708
Stary 13.12.2014, 19:40
palikot napisał(a):Wyświetl post
a jak wytłumaczysz bogactwo Stanów i Europy zachodniej Japonii XX wieku? i teraz Chin czy Singapuru?
64%-owymi podatkami? 3000 złotową kwotą wolną od podatku? 1200 zł Zusu dla mikroprzedsiębiorcó/mc? A może dotacjami i kredytami?
Wolny rynek jest synonimem bogactwa to w historii było już testowane a każdy socjalizm upadał: ten realny za Gomułki, Gierka i Jaruzela: ten za Stalina, Chruszczowa i Gorbaczowa a także upada ten na południu Europy np w Grecji czy Hiszpanii
Polaki to durnie, nawet Niemcy na 2015 rok nie mają budżetu z deficytem, bo wiedzą, że im dłużej będą się zadłużać to ich gospodarka się rypnie. no ale cóż
trzeba mieć trochę pojęcia o czym się pisze
Każdy rozgarnięty człowiek wie, że kapitał ma określoną narodowość wbrew temu, co głoszą różni "guru" dzikiego kapitalizmu. W mniejszym lub większym stopniu każde państwo (poprzez różne konstrukcje i kruczki prawne) ma kontrolę nad tym ponoć "wolnym" rynkiem. Do czego doprowadziło, to chore bajdurzenie liberałów o wolnych rynku z początku lat 90, którzy wyprzedawali za bezcen polskie przedsiębiorstwa pod pozorem rzekomej transformacji ustrojowej?
Ostatnio edytowane przez Smuga : 13.12.2014 o godz. 19:42.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!