palikot napisał(a):

|
Ja się zastanawiam, kiedy nasi piłkarze będą biegać a nie wyglądać jakby mieli cegłówki do kostek przywiązane może na wiosnę
|
Na wiosnę, to Smuda zaordynuje, im kolejną porcję rzygania w tuje i będzie można powiedzieć tylko: "no i Plusz bombki strzelił".
