|
Ja się zastanawiam, kiedy nasi piłkarze będą biegać a nie wyglądać jakby mieli cegłówki do kostek przywiązane
może na wiosnę nie wiem, ale mam nadzieje, że nasz trener w końcu dojdzie do wniosku, że biegając jak oldboje to z trochę lepszą ekipą niż Ruch będzie duży problem.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
✪✪✪✪ ✰✰✰✰
|