Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 13.12.2014, 17:59
Czerwonek dla Burligi też ewidentny. Ale gdyby był karny to czerwonka też by nie bylo.
Liczy sie zwycięstwo i oby od nowej rundy Wisła zaczynała w dobrych nastrojach (szczególnie pod względem finansowym)
Odpowiedz cytując