Wyświetl pojedynczy post
wislaak88
Member
 
Od: 06.2007
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5467
Stary 13.12.2014, 15:11
Kupię smyczkę 'Wisła Sharks' w celach kolekcjonerskich. Priv.
14_słów napisał(a):

"Brudas/lewak/murzyn/pedał/itp. w barwach Wisły jest dla mnie profanacją tych barw, a nie bratem po szalu."
Odpowiedz cytując