kamikaze czy jak ci tam dzieciaku, nie kompromituj rocznicy 13 grudnia bo g...o o tym wiesz i nie wklejaj durnych i bezmyślnych fotek , jak masz problemy z historią i faktami to poproś nauczyciela albo kolegę z głową to ci wytłumaczy
tutaj masz namiastkę historii
http://wpolityce.pl/historia/225744-...sc-ich-pamieci