Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29694
Stary 13.12.2014, 09:32
kamikaze czy jak ci tam dzieciaku, nie kompromituj rocznicy 13 grudnia bo g...o o tym wiesz i nie wklejaj durnych i bezmyślnych fotek , jak masz problemy z historią i faktami to poproś nauczyciela albo kolegę z głową to ci wytłumaczy

tutaj masz namiastkę historii http://wpolityce.pl/historia/225744-...sc-ich-pamieci
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 13.12.2014 o godz. 09:37.