Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8321
Stary 12.12.2014, 19:52
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Ze sprawdzonego źródła.

Cupiał sypnął kasą... prawie 19 baniek wyłożył na spłatę wszystkich długów, pensji zawodników byłych i obecnych, pracowników klubu, aby nowy prezes startował od zera. Mało tego da kasę na transfer 5 zawodników ( dwóch Portugalczyków, Słoweńca, Ruska oraz Czecha) Wszyscy do gry od zaraz, żadnych testów. Szykuję się ciekawa zima przy Reymonta
sayek89 może się umówmy w ten sposób, że jeśli to prawda założymy osobny dział z podziękowaniami dla Ciebie za świetne info, ale gdyby okazało się, że bujasz w obłokach i oszukujesz innych to poprosisz dobrowolnie powiedzmy o rocznego bana a dodatkowo wpłacisz 100 na Akademię Wisły Umowa stoi?
Odpowiedz cytując