Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
Od: 04.2014
Offline
#
29691
12.12.2014, 19:02
a ci dalej w zaparte , reżimowa sondażownia wymiata , urbanoplatfusy na weekend muszą mieć dobry humor, chcesz ? masz
http://wpolityce.pl/polityka/225703-...ledwie-28-proc
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 12.12.2014 o godz. 19:13.
kerim1906
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kerim1906