Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8319
Stary 12.12.2014, 18:43
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Całkiem możliwe , ze coś jezt na rzeczy skoro media piszą ale czy to nie tradycyjna wypuszczanka przed każdym okienkiem, czas pokaże.

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra..._Czy_stac.html
To news sprzed roku Z drugiej strony, pewnie jakiś spec z onetu przejrzy ten temat i niedługo będziemy mieć powtórkę takich newsów.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując