Gwiaździsty napisał(a):

|
Tej bandy bez ogólnopolskiej rozpierduchy podpartej strajkiem generalnym nic nie ruszy, ci ambergoldziarze wsparci przez postkomunistyczne służby będą fałszować kolejne wybory. Było 3 mln tzw. "głosów nieważnych", będzie i 5 mln jak trzeba. Tylko kompletny idiota wierzy jeszcze, ze żyje w demokratycznym państwie.
|
mówię o tym od dawna, problem w tym że teraz nie ma komu zrobić strajku generalnego, jedyna zorganizowana grupa czyli górnicy są nasyceni, reszta jest rozkurzona i słaba, zobacz marsze Dudy , przecież to dziecinada , nawet teraz nie poparł Kaczyńskiego , ostatnia nadzieja to młodzi , tylko oni coś mogą zmienić na ulicy , ale kiedy i czy ?