Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8304
Stary 12.12.2014, 17:16
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Ze sprawdzonego źródła.

Cupiał sypnął kasą... prawie 19 baniek wyłożył na spłatę wszystkich długów, pensji zawodników byłych i obecnych, pracowników klubu, aby nowy prezes startował od zera. Mało tego da kasę na transfer 5 zawodników ( dwóch Portugalczyków, Słoweńca, Ruska oraz Czecha) Wszyscy do gry od zaraz, żadnych testów. Szykuję się ciekawa zima przy Reymonta
Uff, to mnie uspokoiłeś.
Następnym razem prośba o info przed faktem, wrzucę w rachunki swój numer konta to i mi coś sypnie przed świętami...

Odpowiedz cytując