|
Tej bandy bez ogólnopolskiej rozpierduchy podpartej strajkiem generalnym nic nie ruszy, ci ambergoldziarze wsparci przez postkomunistyczne służby będą fałszować kolejne wybory. Było 3 mln tzw. "głosów nieważnych", będzie i 5 mln jak trzeba. Tylko kompletny idiota wierzy jeszcze, ze żyje w demokratycznym państwie.
|