Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8303
Stary 12.12.2014, 16:54
Ze sprawdzonego źródła.

Cupiał sypnął kasą... prawie 19 baniek wyłożył na spłatę wszystkich długów, pensji zawodników byłych i obecnych, pracowników klubu, aby nowy prezes startował od zera. Mało tego da kasę na transfer 5 zawodników ( dwóch Portugalczyków, Słoweńca, Ruska oraz Czecha) Wszyscy do gry od zaraz, żadnych testów. Szykuję się ciekawa zima przy Reymonta
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując