Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29685
Stary 12.12.2014, 16:28
uposledzony_ale_kumaty napisał(a):Wyświetl post
Teraz wyobraźcie sobie co by się działo w mediach jakby zamiast Kaczorów, jutro pojawił się wiszący Komorowski hehehe te same media co się zachwycały marszem PO wtedy jutro by grzmiały, że KAczor chce mordować przeciwników politycznych, podpala Polskę itd
Durczok z Kraśką trąbiliby na okrągło o zamachu stanu, prawnicze "autorytety" szukałyby podstaw prawnych do zdelegalizowania PiS, a trollowi yorkusiowi ciekłaby piana z pyska.
Ostatnio edytowane przez Smuga : 12.12.2014 o godz. 20:58.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!