Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3425
Stary 12.12.2014, 16:24
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ml#indeks_news

''Krakowianie musieli spłacić ponad milion złotych m.in. wobec byłych piłkarzy: Ivicy Ilieva i Kew Jaliensa oraz trenera Franciszka Smudy i dwóch innych osób. Pokryto je m.in. dzięki kolejnej racie za transfer Michała Chrapka do Catanii Calcio, pieniądzom z praw transmisyjnych oraz wpływom z biletów na mecz z Lechem Poznań. Dzięki temu kara zostanie obniżona do jednego ujemnego punktu.

Rozpoczyna się jednak kolejna część walki z problemami finansowymi. Zadłużenie klubu w listopadzie wynosiło około 12 mln złotych. W międzyczasie jednak Wisła przegrała proces z Adamem Mandziarą, agentem piłkarskim. Nie chciała mu wypłacić pieniędzy, więc sprawą zajęła się UEFA i zablokowała klubowi wypłatę 3 mln zł za udział w eliminacjach Ligi Mistrzów i w Lidze Europy w sezonie 2011/12. Teraz trafią do Mandziary, a klub będzie musiał znaleźć pieniądze na odsetki. Mogą to być dodatkowe 2 mln zł.''

''Plan Wisły na wyjście z kłopotów opiera się na wpłatach od Bogusława Cupiała, właściciela klubu. W ostatnim czasie z Myślenic do Krakowa dotarło trochę pozytywnych sygnałów w tej sprawie, więc nowy prezes klubu Robert Gaszyński być może będzie miał łatwiejsze zadanie niż poprzednicy.''
http://www.pah.org.pl/nasze-dzialania/8/pajacyk - Jedno kliknięcie może pomóc głodnym dzieciom

Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle''
~ Ludwik Miętta-Mikołajewicz
Odpowiedz cytując