Jestem katolikiem, ale wątroba boli jak takie coś widzę.
http://www.fakt.pl/Absurd-swieca-wla...,134762,1.html
Jaka różnica między tym:
http://www.konserwatyzm.pl/img/artic...oty_cielec.jpg
A tym:
http://img.interia.pl/wiadomosci/nim...ie_5812847.jpg
Przecież to jakieś pogańskie zwyczaje!.
shaggy napisał(a):

Muszę Cie zmartwić bo (za wikipedią):
Jak widać Burmistrz Radzynia Podlaskiego nie był pierwszy...
|
Ten burmistrz to nie jest Papieżem, biskupem, nawet zwykłym księdzem nie jest.
Jak chciał się pomodlić o "mądre rządy" mógł to po cichu zrobić, a nie obciach na cały kraj