Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29670
Stary 12.12.2014, 14:19
Oczywiście, że KK robi wiele dobrego, dlatego trzeba go z całych sił wspierać, ale też nie zapominać o ganieniu patologii, które niestety w tym Kościele występują. Księża to też ludzie, więc grzechy, czy to z "10 przykazań", czy z "7 grzechów głównych" nie są im obce.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 12.12.2014 o godz. 14:22.